Série seminářů CESTA

30. března 2009 v 20:37 | *L* |  Pozvánky"Cesta", "Cesta doteku" a "Cestou dál" jako hluboký transformační proces. Nabídka pro ty, kteří vnímají, že je čas udělat tlustou čáru za minulostí a vydat se vpřed.

Velká intenzita krátce po sobě následujících seminářů ujasní Váš záměr a dodá Vašim rozhodnutím jasný směr a sílu. Závazek zůčastnit se celé série je velikou podporou zůstat sám sobě věrný, a nevrátit se do vyjetých kolejí. Během série mají účastníci možnost jak výměny zkušeností a vzájemné podpory s ostatními členy skupiny, tak konzultací s vedením seminářů. Série začíná seminářem Cesta, kde budeme pracovat hlavně s našim záměrem, propojením se s kořeny a transformací vlivů z minulosti, které si neuvědomujeme.Jaký seminář si vyberete jako další není podstatné, důvěřujte své intuici. Na Cestě dál Vás čeká konfrontace se strachem a tím, kde vám nedovoluje být sámi sebou. Cesta doteku nás propojí s naší životní energií a prolomí převzaté tabu, která nás omezují být v životě naplno. Cesta doteku je koncipovaná jak pro páry tak i pro jednotlivce, přičemž může být velice přínosné projít celou sérií s životním partnerem.
Termíny 2009:
Cesta: 13. - 15. března ve Zdebořicích, nebo 3. - 6. dubna v Praze
Cestou dál: 7. - 10. května, Zdebořice
Cesta doteku: 10. - 13. dubna, Zdebořice nebo 26. - 29. června, Zdebořice

Cena:
6.000,- Kč za všechny tři semináře
přičemž platíte 2.000,- jako zálohu při přihlášení - nejpozději do 28.2. začínete-li sérii v březnu, nebo do 17.3. pro začátek v dubnu - zvýhodněná cena série platí pouze při dodržení těchto termínů. Na začátku prvního a druhého semináře pak zaplatíte 1.500,- a před posledním setkáním doplatíte 1.000,-Semináře ve Zdebořicích zahrnují ubytování a stravu, v Praze je možné za příplatek přespat v sále a stravování je tu individuální.
4.500,- Kč za "Cesta dál" a "Cesta doteku"
pro ty, kteří se během roku 2008 již zůčastnili základního semináře "Cesta" a chtějí pokračovat. Přičemž i zde platíte zálohu 2.000,- Kč nejpozději 2 týdny před prvním seminářem. Na začátku prvního semináře pak 1.500,- a při posledním setkání doplatíte 1.000,- Kč.
Přihlášky: Informujte se předem - e-mailem nebo telefonicky - zda je na jednotlivých seminářích ještě volné místo. Vytiskněte přihlášku z této stránky, vyplňte a zašlete poštou na níže uvedenou adresu do Zdebořic, nebo ji zkopírujte, vložte do e-mailové zprávy, vyplňte a odešlete elektronickou poštou. Po zaplacení zálohy Vám bude místo na sérii rezervováno.
Další podrobnosti k jednotlivým seminářům najdete v popisech. Viz přehled seminářů.
text přihlášky k vytisknutí nebo ke zkopírování do e-mailové zprávy:


Tímto se závazně přihlašuji na: "Sérii seminářů"

ve dnech:
"Cesta" ......................

"Cestou dál" 7. - 10. května 2009

"Cesta doteku" .....................


jméno účastníka: ………………………………………

bydliště (město): ………………………………………

telefon: ………………………………………

e-mail: ………………………………………


Zálohu 2000,- Kč jsem uhradil/a dne: ............................. bankovním převodem na účet číslo:
22 00 60 99 44 / 6210, zpráva pro příjemce: jméno účastníka a datum semináře.

Odřeknete-li vaší účast 2 týdny před začátkem prvního semináře nebo dříve, bude vám zaplacené kurzovné vráceno po odečtení manipulačního poplatku 200,- Kč, poté je storno poplatek 50% ceny. Tři dny před zahájením prvního semináře je záloha nevratná. Zaplacením zálohy prohlašuji, že souhlasím s těmito podmínkami odstoupení od účasti.


• Jsem si vědom/a, že se jedná se o vzdělávací, zážitkové semináře a že účast může být psychicky i fyzicky náročná.
• Účastním se plně na svoji zodpovědnost.


Jméno/podpis: ..............................................

V …………………………………………… dne …………………………

přihlášku zašlete na:
Petr Málek
Zdebořice 28, Plánice
341 42 pošta Kolinec
nebo:
info@cesta.bizJak jsem se o seminářích dozvěděl/a:
O pozvánka e-mailem O internet O leták O doporučení O jinak ................................

Od jara 2009 je možné si celý prostor pronajmout pro vlastní projekty.
V případě zájmu nás kontaktujte.

Petr Málek

Zdebořice 28, Plánice
341 42 pošta Kolinec
Tel.: 371 120 753
mob.: 608 829 109
e-mail:
INFO@cesta.biz

běh domu:

Hostům je v domě k dispozici:
  • kuchyň s jídelnou a čajovnou
  • sál ( 50 m²) na meditace, semináře
  • velká ložnice
  • koupelna s teplou vodou, 2x sprcha, WC
Stravování & ubytování:

Během seminářů si připravují účastníci jídlo společně (o suroviny je postaráno). Součástí setkání je jedna hodina spolupráce denně (úklid, příprava dřeva, vaření a pod.) Přespávání v ložnici či sále na matracích ve vlastním spacáku. V létě je možné si na zahradě postavit stan.

Návštěvníci jsou po dohodě vítáni i v době mimo oficiální setkání, na pobyt, relaxaci nebo výlety. Stravování je v tomto případě individuální a za každou noc a osobu se platí příspěvek na energii a údržbu domu: 70,- Kč, v topné sezóně 100,- Kč. Hosté se podílejí na běhu domu i v tomto případě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama