Zima,co? Chtělo by to moře... - ? Chorvatsko !

26. března 2009 v 11:33 | *L* |  Pozvánky

Pozvánka na Esoterické týdny:


CHORVATSKO - Makarská riviéra - Baška Voda lokalita Baško Polje

Baška Voda je dnes jedno z nejatraktivnějších turistických středisek Makarské riviéry, rozprostírá se na úpatí horského masivu Biokovo. Její předností jsou překrásné dlouhé, oblázkové pláže, lemované mohutnými borovicemi, křišťálově čisté moře a promenáda obklopená palmami. Z pláží se naskýtá pohled na ostrov Brač, Hvar, Korčulu. Poloha a vybavení: hotelový komplex "Alem" s širokou nabídkou sportovního a společenského vyžití je tvořen hotelovou budovou s depandancemi, které leží v překrásném areálu piniového lesa (Baško Polje), v těsné blízkosti oblázkové pláže lemované promenádou, která Vás dovede přímo do centra letoviska Baška Voda. Vybavení: recepce a centrální restaurace v hl. budově hotelu.
Ubytování: depandance - dvoulůžkové pokoje orientované na mořskou stranu se sprchou a WC, s balkónem, s možností přistýlky.
Stravování: polopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběr ze tří menu, salátový bar. Možnost zakoupení nápojů a potravin v marketu vzdáleném cca 100 m od hotelu Alem.
Pláž: oblázkově-kamenitá - dlouhá pláž částečně stíněná stromy, vzdálená cca 30 m. Pozvolný přístup do moře.
Fakultativní výlety: lodní výlety - fishpiknik ostrov Brač, noční Makarska, ostrov Korčula, Medžugorje - léčivé uzdravující prameny, Dubrovník, atd
.Termín: 03.7. - 12.7. 2009 Cena: 7 290 Kč
Barbora Opelková - psychografie - intuitivní kresba je terapie, která se zabývá podporou a rozvojem tvůrčího potencionálu harmonizace vnitřního světa člověka, EFT-je metoda energetické psychologie, která může pomoci odblokovat řadu nepříjemných pocitů, negativních emocí, strachů a fóbií, intuitivní astrologie-nutno dodat datum dne, hodiny a místa narození-osobní a partnerské poradenství, astrohry, channeling.
Lenka Ečerová - rodinné konstelace, astrohry, psychoterapie přes tělo: integrující masáže kombinované s reiki ošetřením. Zasvěcení do reiki - 1. i 2. stupeň. - zájemci o zájezd kontaktujte mne na tel.775363181 nebo meilem lenka.ecerova@seznam.cz
Zuzka Opelková - Jóga, tanec - Jóga (hathajóga) pomocí poloh a dechových cvičení se ve svých hodinách zaměřuji na zklidnění, protažení těla a naladění se na celý den - ranní cvičení. Naučíme se základní polohy - ásany, krátké výdrže v ásaně, pozdrav Slunci/Měsíci, dýchání do těla, hlasové vibrace do částí těla a na závěr se celkově zrelaxujeme. S sebou volné a pohodlné oblečení, podložku.Orientální tanec - na svých hodinách se zaměřuji na uvolnění a prožitek z hudby, na výraz a sebevyjádření každé tanečnice. Učím základní kroky a pozice jako pomůcku pro ženy k vytvoření si svého originálního stylu tance. Orientální tanec vám dodá energii a sebevědomí, podpoří ženskou stránku osobnosti, posílí svalstvo a uvolní různé bloky. Proto je vhodné pro všechny věkové kategorie - mladé, ženy středního i pokročilého věku. S sebou volnou sukni, šátek přes boky, triko či body.
Tibor Pavelek - masérské služby: reflexní a relaxační terapie, relaxační a regenerační masáž, reiki ošetření, baňkování, tělové svíce a moxování - vše pro zklidnění, naladění a posílení Vašeho organismu.
Cena zahrnuje: celotýdenní program, 7x ubytování, 7x polopenzi, služby delegáta, garanční pojištění CK, DPH.
Příplatky: autobusová doprava z Brna - 2 200 Kč/os. Nástupní místa: Praha (350 Kč), Kolín (350 Kč), Kutná Hora (350 Kč), Čáslav (350 Kč), Havlíčkův Brod (250 Kč), Jihlava (250 Kč), Třebíč (150 Kč), Náměšť nad Oslavou (150 Kč), Brno, Mikulov. Ostatní místa dle dohody. Pobytová taxa: dosp. os. - 350 Kč/os./týden, děti 12-18 let - 180 Kč/os./týden, děti do 12 let bez poplatku.
Upozornění: ve všech termínech možnost individuálních konzultací za úhradu. Cena je 25% z běžné ceny. Změna lektorských sestav vyhrazena.

Přihláška na týdenní pobyt v Chorvatsku ve dnech:


2. 3.7.-12.7.2009

Pro rezervaci místa na pobytovém zájezdu s esoterickým relaxačním programem je třeba vyplnit a odeslat následující přihlášku - CK by byla ráda, kdyby to bylo co nejdříve. Do týdne od zaslání vašich kontaktů by vás měla CK zkontaktovat ohledně zaplacení zálohy. Ta je stanovena CK a činí 1/2 ceny zájezdu.

Vyplněnou přihlášku pošlete na adresu: Lenka Ečerová
Jabloňová 2870/9, Praha 10, 106 00
Nebo na e-mail : Lenka.Ecerova@seznam.cz
Eventuelně se se mnou spojte telefonicky: 775 363 181 (a také 774 066 481)
Před zasláním si přihlášku okopírujte.
Potvrzení o zaplacení si vezměte s sebou k odjezdu pro kontrolu.
Na váš e-mail nebo vyplněnou poštovní adresu budou zaslány konkrétnější informace k programu, dopravě a upřesníěn čas odjezdu autobusu. Vše lze domluvit případně i telefonicky.
Uveďte zde proto prosím kontakty, na kterých budet k zastižení.

*****************************************************************************

JMÉNO a PŘÍJMENÍ


ADRESA

RODNÉ ČÍSLO

* k sestavení horoskopu-
v případě zájmu o astrohry a astrologické konzultace připište hodinu, den,měsíc,rok a místo vašeho narození


TELEFON

E-MAIL


SPOLUCESTUJÍCÍ- pro lepší přehlednost kvůli ubytování


+ ZPůSOB DOPRAVY - prosíme označte křížkem variantu, kterou volíte

A - autobusem
B - vlastní

C - 1 cesta autobusem, jedna vlastní dopravou


a) tam autobusem, zpět vlastní


b) tam vlastní, zpět autobusem

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama